WiFi-Manager

6.0

4.0

2

WIFI bağlantılarınızı ve ayarlarını yönetin

1.8M

Bu uygulamayı oyla

Eğer Windows'taki WiFi bağlantılarını ve ayarlarını yöneten bir yazılım geliştiriyorsanız WiFi ayarlarını yöneten iki Windows versiyonuyla karşılaşırsınız: Windows XP Service Pack 2 ve Windows Vista; ve her iki versiyon da kablosuz ağ yönetimi için tamamen farklı API'ler kullanır.

WiFi Manager Windows XP SP2 ve Windows Vista'daki WiFi bağlantılarını ve ayarlarını bir set API fonksiyonu kullanarak yönetmenize izin veren bir geliştirme aracıdır.

Dahası WiFi Manager bütün API fonksiyonları için bir COM ara yüzü destekler, böylece WiFi ayarlarını kolayca VB ya da VB.NET veya C. gibi .NET dillerinden kontrol edebilirsiniz.

WiFi Manager WiFi adaptörlerini, uygun ağları ve bunların ayarlarını sıralayabilir. Uygulamayı olağan WiFi yöneticiniz olarak kullanabilirsiniz; çünkü bu ağlara bağlanmanıza ve bağlantıyı kesmenize hatta farklı profiller oluşturmanıza bile izin verir.

WiFi Manager'ı kullanması kolaydır ancak bunu biraz ender bulduysanız merak etmeyin çünkü kullanmayı öğretecek basit örnek uygulamalar içerir.

Desteklediği versiyonlar:

Windows XP SP2/SP3

Windows XP SP2/SP3 x64

Windows Vista

Windows Vista x64

Windows 7

Windows 7 x64
Kısıtlamalar

30 günlük değerlendirme süresi

Uptodown X